sobota, 17 września 2016

Adresówki SafePet.eu


Adresówki Safepet.eu
Od prawie 2 miesięcy mamy możliwość testowania ciekawych adresówek od firmy SafePet która startuje w plebiscycie Top For Dog.
Adresówki Safe Pet, zwane także dowodem osobistym pupila, to ciekawa alternatywa dla zwykłych, prostych identyfikatorów

 Są one niezwykle trwałe i co najważniejsze- wodoodporne.
 Wykonane są z plastiku i pokryte warstwą laminatu. Ich design jak i samo tworzywo do złudzenia przypomina ludzkie dowody. Dodatkowym atutem jest dostępność 2 rozmiarów: mniejszy o wymiarach 4,1x2,4cm oraz większy 5,4x2,9cm. My posiadamy oba gdyż pudle są dość zróżnicowane pod względem wielkości.


Cena, niezależnie od rozmiaru, wynosi 29,99. Dość istotny jest też fakt, że adresówki są praktycznie bezdźwięczne dzięki ich lekkiemu tworzywu- więc jeśli masz dość obijających się kółeczek to jest coś dla Ciebie.
Na stronie safepet.eu znajduje się konfigurator dzięki któremu po uzupełnieniu danych (które są opcjonalne tzn.możemy sami wybrać co chcemy zamieścić) automatycznie wizualizuje nasz projekt.
Co zawierają nasze identyfikatory?
* Zdjęcie
Niby mała rzecz ale dla mnie super wygląda. Nie dość, że personalizuje adresówkę to dodatkowo nadaje bardziej ,,dowodowy" wygląd.
* Dane
Oprócz standardowego numeru telefonu możemy umieścić płeć psa, datę urodzenia, rasę. Co ważne- jest miejsce na dodatkowe informacje np.numer chip czy coś dotyczące zdrowia naszego psa typu przyjmowane leki. Oczywiście żadne z tych danych nie są obowiązkowe ale stanowią fajny (czasem dość ważny) dodatek.
* Numer dowodu
Tak, każda adresówka posiada swój unikalny numer. Każde zwierzę dla którego wyrabiany jest dowód jest zapisane w bazie Safe Pet. Wpisując ten numer na stronie wyświetla nam się profil posiadacz adresówki. Dodatkowo w przypadku zaginięcia strona automatycznie generuje nam plakat byśmy mogli dość szybko rozpocząć poszukiwania.

Jak się sprawdzają w użytkowaniu?
Nasze są noszone praktycznie dzień w dzień. W pakiecie otrzymujemy kółeczka do zaczepienia- są one na tyle przyjemne i miękkie, że bez trudu możemy przełożyć adresówkę do innej obroży. Grey miał swoją podczas wyjazdu nad morze. Kąpał się z nią- woda morska nie zostawiła na niej żadnych śladów.

Po takim czasie użytkowania widać lekko starte krawędzie lecz jest tylko naruszona farba, samo tworzywo nie ma nawet najmniejszych uszkodzeń. Widać drobne ryski jednak są one na tyle małe, że trzeba się dobrze przyjrzeć by je zauważyć.
Mam wrażenie, że adresówki dość szybko łapią brud jednak wystarczy je przetrzeć chusteczką czy umyć pod bieżącą wodą by znów były ładne i czyste.
Przyznam się, że trochę obawiałam się czy te dowody wytrzymają przy moich psach jednak póki co trzymają się rewelacyjnie.
Na pewno są one inne od reszty adresówek dostępnych na rynku, przykuwają uwagę innych ludzi.
Osobiście bardzo spodobał mi się pomysł z numerami i bazą- zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenie.
Rodzina śmieje się, że teraz pudle mogą legalnie kupować produkty przeznaczone dla osób powyżej 18 r.ż- w końcu dodowy już mają :D
W tym miejscu chciałabym podziękować firmie Safe Pet za możliwość testowania ich produktu oraz pogratulować tak fajnego, nietuzinkowego pomysłu.

Ja wreszcie mogę być spokojna o moje psy a pudle mogą się chwalić na dzielni kolejnymi dizajnerskimi gadżetami :)


2 komentarze:

 1. Świetna, bogata recenzja urozmaicona ciekawymi zdjęciami :)
  Różnica między obydwoma rozmiarami, nie jest jakaś kolosalna, ale jednak widać ją gołym okiem. Gdyby nie to, że mój portfel niedawno przeszedł niemałe oczyszczenie ,zaopatrzyłabym się w taką adresówkę dla swojej suczki.

  Pozdrawiam,
  www.piesradzi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Od bardzo dawna poluję na te adresówki, bo jest na nich o wiele więcej informacji niż na zwykłej adresówce ;)

  Pozdrawiamy Daria, Bobik, Aza i Hexie! :)

  OdpowiedzUsuń